Grupy kolorowe Grupy promieniste Grupy rowerowe Ogólne PPAG 2019

W jakim terminie odbywa się PPAG?

Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej to łącznie 21 grup kolorowych, promienistych oraz rowerowych pielgrzymujących na Jasną Górę.

Wszystkie grupy spotykają się na oficjalnym wejściu 5 sierpnia u Tronu Matki Bożej, natomiast każda z nich ma własny termin oraz miejsce wyjścia.

Grupy kolorowe wyruszą z Gniezna 28 lipca, po Mszy św. celebrowanej o godzinie 7:00 w katedrze gnieźnieńskiej.

  • Szczegółowe informacje dotyczące grup kolorowych, w tym trasę, ważne daty, przewodników, patronów, intencje, kontakt do grupy oraz zapisy znajdziesz TU – w zakładce “kolorowe”.
  • Zapisy do grup kolorowych odbywają się wyłącznie przez formularz online. Znajdziesz go TU.

Grupy promieniste zaczynają w dniach od 27 do 29 lipca. Każda z nich pielgrzymuje własną trasą.  

  • Szczegółowe informacje dotyczące grup promienistych, w tym: ważne daty, przewodników, kontakt do grupy znajdziesz TU – w zakładce “promieniste”.
  • O szczegóły dot. zapisów do grup promienistych zapytaj grupę, z którą chcesz pielgrzymować. Będzie Ci potrzebny formularz zgłoszeniowy, który należy pobrać z naszej strony, wypełnić i złożyć u Przewodnika Twojej grupy. Znajdziesz go TU.

Grupy rowerowe zaczynają w dniach od 1 do 3 sierpnia. Każda z nich pielgrzymuje własną trasą.  

  • Szczegółowe informacje dotyczące grup rowerowych, w tym: ważne daty, przewodników, kontakt do grupy znajdziesz TU – w zakładce “rowerowe”.
  • O szczegóły dot. zapisów do grup rowerowych zapytaj grupę, z którą chcesz pielgrzymować. Będzie Ci potrzebny formularz zgłoszeniowy, który należy pobrać z naszej strony, wypełnić i złożyć u Przewodnika Twojej grupy. Znajdziesz go TU.