Duchowe pielgrzymowanie Grupy kolorowe Grupy promieniste Grupy rowerowe PPAG 2021

Dziękujemy!

Kochani 💚,

Dziękujemy Wam wszystkim za wspólne pielgrzymowanie, za moc wspólnej modlitwy, wspólne wędrowanie, za bycie z nami na szlaku oraz w duchowej łączności.

☀️

W tym miejscu chcemy również podziękować i przedstawić tych, dzięki którym mogliśmy w tym roku Skosztować i zobaczyć, przeżyć PPAG w tak pięknej formie!

Ks. Adam Sarbinowski – konferencje

Ks. Adam Piechowiak – medytacje

Iga Błażejewska – rozważania przed koronką

Aleksandra Dembska – rozważania do tajemnic różańca

s.Lidia Pociask – rozważania Drogi Krzyżowej

Siostry Karmelitanki z Gniezna – modlitwy powszechne

Ks.Jacek Krzesiński – Ojciec Duchowny

Dorota Wierzelewska – Sekretariat PPAG

Ks. Rafał Budzyński – kwatermistrz

Aleksander Marszałek – sanepid

Za piękne rekolekcje w drodze dziękujemy Księdzu Jarosławowi Wesołowskiemu.

Wszystkim muzycznym w grupach za podzielenie się Talentem by każdy mógł jeszcze piękniej przeżywać Eucharystię oraz drogę do Mamy. Zespołowi z grup kolorowych na czele z Ks. Krzysztofem Brzykcym za oprawę muzyczną Eucharystii na Jasnej Górze.

Państwu Karolinie i Adamowi Senderowskim wraz z Ks.Krzysztofem za tegoroczny hymn PPAG.

Zespołowi Semeion na czele z Bartoszem Wajerem za pomoc w nagraniach tegorocznych materiałów, które czytali O. Rutkowski, J.Wajer, B.Wajer, M.Rumianowski, D.Górska i M.Witasik, do których muzykę skomponował A.Senderowski.

Dziękujemy Transmisje Media za pomoc przy transmitowaniu Mszy Św w Katedrze Gnieźnieńskiej.

Dziękujemy wszystkim mediom lokalnym za towarzyszenie nam podczas wędrówki oraz pomocy w promowaniu PPAG.

Dziękujemy wszystkim Przewodnikom, księżom, siostrom zakonnym klerykom za swoją posługę! Wszystkim, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem, dbali o nasze zdrowie – w grupach kolorowych

p.Alinie Czajkowskiej za podjęcie trudu pomocy we wszystkich grupach. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiadali za logistykę w poszczególnych grupach, kierowcom, kuchni, drogówce… Dzięki Wam każda grupa bezpiecznie dotarła do celu. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, sponsorom, ludziom których spotykaliśmy na swojej drodze. Za każdą okazaną dobroć… Bóg zapłać!

♥️

Dziękujemy też medialnym dzięki którym pielgrzymka dotarła do najdalższych zakątków ziemi

😉

Annie i Michałowi Kwaśnym za oprawę graficzną i administratorowanie stroną PPAG.

Mikołajowi Witasikowi oraz Weronice Sawa za obsługę medialną, oraz medialnym w każdej grupie za współpracę! Dziękujemy Wam wszystkim. My wszyscy tworzymy PPAG! Każdy z nas jest ważnym elementem – nie ważne czy tylko czy aż pielgrzymujesz, niezależnie w jakiej formie.. za każdy trud – Dziękujemy !

Wielkie podziękowania należą się dla Ks. Wojciecha Orzechowskiego naszego kierownika… Co by to było gdyby go nie było… /Wolimy nie zakładać takich scenariuszy/

☀️

Bóg zapłać

❤️