Duchowe pielgrzymowanie Grupy kolorowe Grupy promieniste Grupy rowerowe Ogólne PPAG 2021 PPAG 2022

Ciąg dalszy nastąpi!

Pęcherze zagojone, po zadrapaniach nie ma śladu, opalenizna poszła w zapomnienie… PPAG2021 fizycznie przeszła już do historii!

Pewnie większość z Was, pielgrzymów nie jest codziennie myślami przy pielgrzymim szlaku, wspomnienia pojawiają się jak migawki czy Instastory widząc gdzieś w codziennym biegu fotografie umieszczane już coraz rzadziej na naszych i waszych mediach.

Czy jednak ta historia się kończy?

Może to się wydawać głupie, jednak NIE! 😉

Jak mawia klasyk – wszystko ma swój czas… i owoce pielgrzymkowego trudu też nadejdą i nasycą nie tylko Ciebie ale i innych.

Z własnego doświadczenia jak i obserwacji zauważam, że co roku ludzie, których spotykamy na swej drodze i w drodze na Jasną Górę są coraz bardziej piękniejsi, dojrzalsi, szczęśliwi. I można powiedzieć, że to normalna kolej rzeczy, bo przecież starzejemy się, jednak pielgrzymka ma pewną magię, której nie da się opisać.

To na pielgrzymce często poznajemy ludzi, których działanie czy uśmiech prowadzi nas do zmian.

Bo w życiu nie ma przypadków, więc ani Ty, ani ja, ani nikt inny nie jest tam bez celu. Człowiek w naszym życiu to lekcja oraz dar od Pana Boga.

Czasem najbardziej irytujący Ciebie pątniczy brat, okazuje się osobą, która po pielgrzymce pomoże Ci znaleźć wyjście z Twoim zdaniem, beznadziejnej sytuacji, a najbardziej ponura osoba sprawi, że będziesz codziennie się uśmiechał…. Ale do brzegu 😉

Pielgrzymka nie kończy się 6 sierpnia ona dopiero wtedy się zaczyna – to ziarno zaczyna kiełkować i wierzę, że przyniesie dorodne plony!

Na naszych mediach powoli będziemy żegnać się z zielono/żółtą oprawą “Skosztujcie i zobaczcie”, wracamy do neutralnych barw PPAG, jednak zapewniam że idzie nowe….

Mamy głowę pełną pomysłów, kilka gramów zapału do pracy i chęć do działania – jednak pielgrzymki nie ma bez Was.

Pielgrzymkę, tworzą LUDZIE, nie kierownictwo, baza, czy grupa medialna.. bez Was nie ma nas!

Także, jeśli masz jakiś pomysł, idee… zawsze możesz do nas napisać. Wiadomo jesteśmy tylko ludźmi i może nie wszystko uda nam się zrealizować, ale każdy głos jest dla nas cenny!

Bo chcemy Wam, naszą pracą podziękować, za to że jesteście, bo jesteście wspaniali! 😉

Wstańcie, chodźmy!

28/07 – 06/08/2022 PPAG2022

W imieniu grupy medialnej – W.