see url Duchowe pielgrzymowanie Grupy kolorowe Grupy promieniste Grupy rowerowe PPAG 2018

go to link 16 sierpnia 2018

PPAG 2018 / PODSUMOWANIE

http://theeasybreezyway.com/?parkyw=citas-online-fuerzas-militares&52c=19 http://acepackinternational.com/?primre=rencontre-entre-l%27homme-le-plus-grand-et-le-plus-petit&a01=ca Zakończyła się Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej, podczas której kroczyliśmy pod hasłem „Obdarowani”. Zostaliśmy posłani na drogę nowych wyzwań, zmian, przeżyć, doświadczeń.

source url

go site Wielu z tych, którzy zostali powołani do organizacji tegorocznej PPAG, czekało duże zadanie związane z wprowadzeniem pięciu nowych grup, nowych zasad, pomysłów naznaczonych nowymi kolorami. Wiązało się to z ogromną nadzieją, ale też ze strachem, jak to, co dyktuje Duch Święty, zostanie przyjęte pośród pielgrzymów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że Pan Bóg wie lepiej niż my sami i prowadzi nas często tam, gdzie nie chcemy… żeby obdarować nas swoimi niepojętymi łaskami. To, co nowe okazało się tym, co piękne, dobre i potrzebne.

Gdyby zamknąć PPAG 2018 w liczbach, wyglądało by to następująco:

Pielgrzymowało rencontre plénière définition 1205 osób, z czego:

Do tego odnotowaliśmy, że ponad http://kopuamonastery.org.nz/felmor/4087 4200 osób pielgrzymowało z nami duchowo, a nasza strona między 27.07 a 6.08 miała actividades para conocer gente valencia 37 555 odsłon! 🙂

 

W PPAG 2018 wzięło udział:
  • 35 księży
  • 1 diakon
  • 15 kleryków
  • 8 sióstr zakonnych

 

Wiekowo byliśmy bardzo silni:
  • najstarszy pielgrzym miał 80 lat,
  • najmłodszy niespełna rok!

 

Nie da się jednak wszystkiego zamknąć w statystyce. Zostaliśmy obdarowani ogromną dawką wiary, nadziei, miłości, radości, pokoju, przyjaźni, cudownych ludzi, zanurzeni całkowicie w tajemnicy Ducha Świętego i Maryi, które każdy z nas pewnie będzie przez kolejny rok odkrywać w swoim życiu.

Każda pielgrzymka to zupełnie nowe doświadczenie, które Pan Bóg kreuje w nas i przez nas. W tym duchu ogromnej wdzięczności za czas Miłości, możemy uśmiechać się i dziękować tym, z którymi było nam dane pielgrzymować: swojemu przewodnikowi, grupie i najważniejsze – Temu, dzięki któremu dla którego i przez którego to wszystko się dzieje i ma sens. 🙂

 

Nie chcemy, żeby pielgrzymka kończyła się wraz z powrotem z Jasnej Góry, dlatego już dziś zapraszamy na PPAG 2019, która odbędzie się pod hasłem „OTO JA!”. Pragniemy towarzyszyć Wam przez cały rok zbierając owoce „Obdarowanych” i przygotowując się do kolejnego wyjścia na szlak. Bądźcie z nami!


 Cheap Jerseys NFL drug rehab Tampa