source site Duchowe pielgrzymowanie Grupy kolorowe Grupy promieniste Grupy rowerowe PPAG 2018

http://skylinemediainc.com/?pokakal=opcje-binarne-programy&701=46 16 sierpnia 2018

PPAG 2018 / PODSUMOWANIE

http://lokoli.com/?rtyt=site-de-rencontre-amoureuse-gratuit-2012&fae=c8 go to link Zakończyła się Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej, podczas której kroczyliśmy pod hasłem „Obdarowani”. Zostaliśmy posłani na drogę nowych wyzwań, zmian, przeżyć, doświadczeń.

mujeres solteras las manos arriba los hombres solteros las manos arriba

http://beerbourbonbacon.com/?niokis=no-hidden-charges-dating-site&f16=a4 Wielu z tych, którzy zostali powołani do organizacji tegorocznej PPAG, czekało duże zadanie związane z wprowadzeniem pięciu nowych grup, nowych zasad, pomysłów naznaczonych nowymi kolorami. Wiązało się to z ogromną nadzieją, ale też ze strachem, jak to, co dyktuje Duch Święty, zostanie przyjęte pośród pielgrzymów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że Pan Bóg wie lepiej niż my sami i prowadzi nas często tam, gdzie nie chcemy… żeby obdarować nas swoimi niepojętymi łaskami. To, co nowe okazało się tym, co piękne, dobre i potrzebne.

Gdyby zamknąć PPAG 2018 w liczbach, wyglądało by to następująco:

Pielgrzymowało site rencontre android market 1205 osób, z czego:
  • w grupach promienistych: enter site 637
  • w grupach kolorowych: enter site 465
  • w grupach rowerowych: 103

Do tego odnotowaliśmy, że ponad binäre option comdirect 4200 osób pielgrzymowało z nami duchowo, a nasza strona między 27.07 a 6.08 miała hinesville ga dating 37 555 odsłon! 🙂

 

W PPAG 2018 wzięło udział:
  • 35 księży
  • 1 diakon
  • 15 kleryków
  • 8 sióstr zakonnych

 

Wiekowo byliśmy bardzo silni:
  • najstarszy pielgrzym miał 80 lat,
  • najmłodszy niespełna rok!

 

Nie da się jednak wszystkiego zamknąć w statystyce. Zostaliśmy obdarowani ogromną dawką wiary, nadziei, miłości, radości, pokoju, przyjaźni, cudownych ludzi, zanurzeni całkowicie w tajemnicy Ducha Świętego i Maryi, które każdy z nas pewnie będzie przez kolejny rok odkrywać w swoim życiu.

Każda pielgrzymka to zupełnie nowe doświadczenie, które Pan Bóg kreuje w nas i przez nas. W tym duchu ogromnej wdzięczności za czas Miłości, możemy uśmiechać się i dziękować tym, z którymi było nam dane pielgrzymować: swojemu przewodnikowi, grupie i najważniejsze – Temu, dzięki któremu dla którego i przez którego to wszystko się dzieje i ma sens. 🙂

 

Nie chcemy, żeby pielgrzymka kończyła się wraz z powrotem z Jasnej Góry, dlatego już dziś zapraszamy na PPAG 2019, która odbędzie się pod hasłem „OTO JA!”. Pragniemy towarzyszyć Wam przez cały rok zbierając owoce „Obdarowanych” i przygotowując się do kolejnego wyjścia na szlak. Bądźcie z nami!


 Cheap Jerseys NFL drug rehab Tampa